Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi:

Web site adresimiz www.engellilerdunyasi.com ve engellilerdunyasi.com  olarak anılmaktadır.

www.engellilerdunyasi.com  sitemize takipçi olurken ya da yorum yazarken girdiğiniz email, site adı, rumuzunuz gibi bilgiler dışında başka bir bilgi istemiyoruz. Eğer bu bilgiler dışında daha fazla bilgi isteniyorsa, tarayıcınızın adres çubuğunda www.engellilerdunyasi.com veya www.engellilerdunyasi.com yazdığından emin olunuz.

www.engellilerdunyasi.com web sitemiz sizin kişisel cihazlarınızın çerezlerini okuyabildiği için, siteye girdiğiniz andan itibaren sizi tanıyacaktır ve yorum alanlarında sizin bilgilerinizi tekrar çıkaracaktır.Ayrıca google adsense reklamlarının sizin ilgi alanınıza göre gösterilme durumu vardır.İlgi alanınıza dayalı reklam çıkmasını istemiyorsanız ve e-posta adresiniz, adınız,soyadınız,rumuzunuz,site adresiniz gibi size ait bilgilerin yorum alanında otomatik olarak çıkmasını istemiyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz gerekmektedir.

www.engellilerdunyasi.com sitemize şu an için üye kaydı yapılmamaktadır, sitemiz blogger alt yapısını kullanmakta olup sadece blogger altyapısını kullanarak takip etme seçeneği ve yorum bırakma esnasında isteğe bağlı olarak rumuz,ad,soyad,e-posta adresi yazabilmektesiniz. Verdiğiniz bu bilgilerden e-posta adresi, ip adresiniz, google analytics ziyaret istatatistikleriniz, 3. şahıslar tarafından görülemeyeceği ve bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmayacağı sözünü veriyoruz. Uyuşmazlık durumunda bilgiler yasal mercilerle paylaşılır.

Sitemizle ilgili iletişim kurmak isterseniz: eposta adresi: engellilerdunyasi@gmail.com veya İletişim,Facebook,twitter,youtube linklerinden ulaşabileceğiniz gibi eposta ve sitemizdeki paylaşımların altında yer alan yorum gönderme özelliğini kullanarakta bize ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik politikasını çeviri yoluyla her dilde okuyabilirsiniz.

www.engellilerdunyasi.com sitemizin gizlilik sözleşmesinin ne zaman değişeceği saklıdır. Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerin ve üyelerin gizlilik sözleşmesini okuyup kabul ettiğini varsayıyoruz.

0 Response to "Gizlilik Sözleşmesi"

Yorum Gönder

Engelliler Haber ve Bilgi Portalı - Son Dakika Engelli Haberleri.

Site Arşivi