Foça Onarım Destek Kom. Engelli İşçi Alım İlanı

Sponsorlu BağlantılarÇİĞLİ HİZMET MERKEZİ
FOÇA ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 28 Haziran 2017
Yayınlanma Tarihi : 19 Haziran 2017
Genel Şartlar ve Notlar
ÖZEL ŞARTLAR:
1-Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik ve Elekronik Teknolojisi , Bobinaj Teknisyenliği, Bobinaj, Bobinajcılık ve Bobinaj ve Bobinajcılık ile ilgili blmlerden birinden mezun olmak.
2- Dz Lise ve diğer dengi okul mezunlar iin ise ,( MEB) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Ustalık Belgesi veya Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen Elektrik ve Elekronik Teknolojisi , Bobinaj Teknisyenliği, Bobinaj, Bobinajcılık veya Bobinaj ve Bobinajcılık blmlerinden birine ait belge sahibi olmak.
İŞİN GEREKTİRDİĞİ DİĞER NİTELİKLER: 1- Her trl Motor Dalgı Pompa Motoru ve Trafo Sarımı
BAŞVURUDAKİ ENGEL GRUPLARI:
1-Zihinsel, ruhsal engeli olmayan
2-Nrolojik engeli olmayan
3-Her iki gzde grme engeli olmayan
4-İşitme engeli olmayan (Her iki kulakta işitme engeli olmayan)
5-Her iki st ekstremitede engeli olmayan
6-Alt ekstremitelerden en az birinde engeli olmayan
7-Onkolojik engeli olmayan
engel gruplarının başvuruları kabul edilecektir.
09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yrrlğe giren kamu kurum ve kuruluşlarında işi istihdamı ynetmeliğinin işi talebinde dikkat edilecek hususlar başlıklı 7 nci maddesinin (e) bendi gereğince engel grupları arasında ayrım yapılmasının uygun olup olmadığı Hizmet Merkezimiz Başkanlığında Sakatlar Konfederasyonundan bir temsilci katılımı ve işveren temsilcisi tarafından oluşturulan komisyon tarafından durum tutanak altına alınarak kısıtlamalara onay verilmiştir.
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; ***Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. *** Mracaat tarihleri akışan , aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayan, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe başvuru yapabilir. *** Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. ***Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seme Sınavı (EKPSS) sonuları geerli olup, KPSSP94 puan trnden en az 0 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. *** Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. ***Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. ***Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. *** Merkezi sınav kapsamında mracaat eden adaylar ierisinden en yksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde dzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. ***İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. ***Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrikçi (Genel) (Bobinajcı-Elektrik (Bobinaj Sarma Operatörü))
Öğrenim Bilgileri
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi OkulFarketmezOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulBobinajOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulBobinaj ve BobinajcılıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulBobinajcılıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulElektrik-Elektronik TeknolojisiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav Bilgileri
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSEKPSS0
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer :
Çalışma Adresi : ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI FOÇA /
FOÇA
İZMİR / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :
İrtibat Bilgileri
Adı SoyadıAYDIN SAĞLAM
ÜnvanıDZ.ALB FOÇA ONR.DES .K.LIĞI
Telefon No0232-8125679
E-Posta
Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
Çalışma ŞekliDaimi / Deneme Süreli

0 Response to "Foça Onarım Destek Kom. Engelli İşçi Alım İlanı"

Yorum Gönder

Engelliler Haber ve Bilgi Portalı - Son Dakika Engelli Haberleri.

Site Arşivi