EKPSS Kadro Sayısı Artacak mı? İşte İlk Somut Adım


Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde engelli memur adaylarını sevindiren haber Bursa Milletvekili Bennur KARABURUN’dan gelmişti.

KARABURUN söz konusu açıklamada engelli atamalarıyla ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn. Süleyman SOYLU ile görüşmelerin devam ettiğini, konu ile ilgili önümüzdeki günlerde Devlet Personel Başkanlığının da katılımıyla bir toplantı gerçekleşeceğini açıkladı.

Yapılacak herhangi bir atamada 2015/2 EKPSS atamalarında olduğu gibi hüsrana uğramak istemeyen engelli memur adayları taleplerini her platforma dile getirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda alınan bilgilere göre konuyu yerinde mecliste görüşmek üzere Ankara’ya taşıyan engelli memur adayları Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Bennur KARABURUN ile görüştü.

Söz konusu görüşmeyi doğrular nitelikte sosyal paylaşım hesabından da paylaşımda bulunan Bursa Milletvekili Bennur KARABURUN yaptığı açıklamada;

“Türkiye Beyaz Ay Derneği Elbistan Şubesi Başkanı Sn. Gökhan Kılıç ve ekibi ile beraber EKPSS atamalarıyla alakalı istişarelerde bulunduk.” dedi.

engellilersitesi.com

beyaz baston

Yorum Gönderme

0 Yorumlar